Szybka pożyczka online warszawa

Citi Handlowy uruchomił nową aplikację bankowości mobilnej, tym razem na iPada. Aplikacja od początku do końca zostałazaprojektowana specjalnie na tablety. Stąd czytelne ikonki, bogata grafika, intuicyjna i wygodna nawigacja.

 

To przyjazne narzędzie do zarządzania finansami, które oprócz standardowych funkcji oferuje klientom m.in. możliwość aplikowania o wybrany produkt, przejrzystą porównywarkę ofert oraz wyszukiwarkę rabatów dostępnych dla klientów Citi Handlowy w Polsce i na całym świecie. To kolejny ważny krok w realizacji strategii digitalizacji Citi Handlowy. W ubiegłym tygodniu Bank otworzył nowoczesną placówkę Smart .

 

Aplikacja Citi Handlowy for iPad to kolejny, po Citi Mobile i FotoKasie, krok w rozwoju naszej bankowości mobilnej.Dotychczas Citi Mobile dostępne na Android, iPhone i BlackBerry zdobyło ponad 140 tys. klientów. Wersja na tablet ma szanse przekonać do mobilnej bankowości Citi Handlowy kolejnych. Dlaczego? Bo stworzyliśmy ją właśnie z myślą o użytkownikach tabletów, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Pokazują to choćby ostatnie badania sprzedaży sprzętu elektronicznego firmy Gfk. Wynika z nich, żew pierwszym półroczu Polacy kupili o ponad 140 proc. tabletów więcej niż rok temu. -mówi Krzysztof Grzeszczuk, Dyrektor Biura Produktów Zdalnych i Nowych Technologii Citi Handlowy.

 

Bank na tablecie

 

Aplikacja dostarcza klientom pełen obraz ich finansów. Po zalogowaniu każdy klient zobaczy stan swojego rachunku w formie wykresu, a na nim bieżące i początkowe saldo swojego rachunku, oraz sumę obciążeń z ostatnich 30 dni. Pozwoli to lepiej przeanalizować i zaplanować wydatki. Na razie funkcja wykresu dostępna jest dla konta osobistego i oszczędnościowego.

 

 

Pełna oferta produktowa

 

Z poziomu aplikacji dostępna jest pełna oferta produktowa banku. Jeszcze przed zalogowaniem można zapoznać się z warunkami poszczególnych produktów i usług. Dużym udogodnienie dla użytkowników tabletów jest tu również prosta i przejrzysta, grafika. Poza tym wszystkie kategorie produktów zostały zebrane w jednym miejscu.

 

 

Aby ułatwić wybór odpowiedniej oferty, bank przygotował porównywarkę kont osobistych i oszczędnościowych oraz kart kredytowych. Takie zestawienie pomoże dobrać ofertę do potrzeb klienta i wskazać najbardziej efektywny kosztowo produkt. Jeśli klienta zainteresuje któryś z produktów może od razu, bezpośrednio z poziomu aplikacji złożyć o niego wniosek.

 

 

Wyszukiwarka oddziałów, bankomatów i rabatów

 

Aplikacja wykorzystuje system geolokalizacji, dzięki której klienci szybko mogą odnaleźć najbliższy im bankomat, oddział czy też punkt oferujący rabaty w całej Polsce. Klient może określić, w jakiej odległości od ich aktualnego położenia takie punkty mają się znajdować – w odległości 1 km, 5 km czy nawet 10 km. Na ekranie iPada pojawia się mapa wskazująca ich aktualne położenie, lokalizację punków działających w ramach Programu Rabatowego Kart Płatniczych Citi Handlowy oraz drogę dotarcia do danego punktu. Użytkownicy mogą także wyszukać rabat uwzględniając branżę, miasto, a nawet państwo. Citi Handlowy jako jedyny bank w Polsce oferuje wyszukiwarkę rabatów dostępnych na całym świecie. Klienci mają dostęp do ponad 6 000 ofert na świecie od dobrych restauracji i salonów spa, po linie lotnicze i sklepy z artykułami luksusowymi. Użytkownicy mogą podzielić się informacjami o rabatach ze swoimi znajomymi na Facebooku.

 

Wiele innych funkcji

 

Dzięki aplikacji klienci mogą także m.in. sprawdzić stan konta i karty kredytowej, sprawdzić historię transakcji z ostatnich 12 miesięcy, wykonać przelew pomiędzy własnymi rachunkami oraz do zdefiniowanych wcześniej odbiorów krajowych, zarówno z konta, jak i karty kredytowej, spłacić zadłużenie karty lub pożyczkę, opłacić rachunki, czy też sprawdzić kursy walut. Za pośrednictwem aplikacji klienci mają równie dostęp do swojego rachunku brokerskiego. Aplikacja dostępna jest w dwóch wersjach językowych – polskiej i angielskiej.

 

Aplikację Citi Handlowy for iPad można bezpłatnie pobrać w App Store. Dla wygody klientów, bank zachował dotychczasowe zasady logowania. Klient korzysta z tej samej nazwy użytkownika i hasła, której używa do systemu Citibank Online i Citi Mobile. Film instruktarzowy dostępny jest na kanale banku na youtube.pl http:www.youtube.com/watch?v=yYEq7CyngHI&feature=c4-overview&list=UUH4Xx7frnRZrX2aNs8oUvsQ

Źródło: Citi Handlowy

Kredyt Samochodowy online