BNP Paribas Bank Polska promuje program „Rekomendujesz-zyskujesz” dedykowany mikrofirmom. Każdy klient zadowolony z usług banku i polecający go innym przedsiębiorcom, może zyskać jeden z dwóch tabletów: iPad Air lub Samsung Galaxy Tab 3. Polecany mikroklient może natomiast liczyć na obniżoną prowizję oferty kredytowej lub leasingowej.

Mikroprzedsiębiorcy posiadający w BNP Paribas Banku aktywny kredyt w rachunku bieżącym lub aktywny rachunek bieżący i kredyt firmowy w trakcie spłaty mogą teraz skorzystać z wyjątkowego programu „Rekomendujesz-zyskujesz”. Na osoby, które polecą swoim znajomym firmom usługi BNP Paribas, czekają iPad Air lub Samsung Galaxy Tab 3. Warunkiem jest skorzystanie przez osobę poleconą z kredytu lub leasingu na kwotę co najmniej 100 000 zł, który w ramach promocji oferowany jest na specjalnych warunkach z obniżoną prowizją.

W kwietniu bank rozpoczął kampanię „Weź kredyt dla firm i niech każdy projekt szybko się ziszcza”. BNP Paribas promuje w niej kredyt dla mikrofirm nawet do 400 000 zł z marżą już od 2,99 proc. (dotyczy kredytów od 150 tys. zł bez zabezpieczeń. Decyzja kredytowa podejmowana jest w 24 godziny, a finansowanie uruchamiane jest już w 48 godzin w całej kwocie na rachunku bieżącym.

- Naszą nową atrakcyjną ofertę kredytową, skierowaną do mikrofim, promujemy wykorzystując różnorodne kanały dotarcia – mówi Piotr Makowski, dyrektor ds. Zarządzania Segmentem Małych Firm w BNP Paribas Banku Polska. – Jesteśmy na ważnych dla firm stronach internetowych i w pismach branżowych, docieramy do mikrofirm przez biura rachunkowe. Wierzymy jednak, że najbardziej skuteczną metodą przekonania do naszych usług są zadowoleni klienci. Stąd program „Rekomendujesz-zyskujesz”, którego istotą jest właśnie dzielenie się z innymi przedsiębiorcami dobrą opinią na temat naszych produktów – mówi Piotr Makowski.

Więcej informacji o promocji „Rekomendujesz-zyskujesz” znajduje się na stronie: http:www.bnpparibas.pl/rekomendujes…

Źródło: BNP Paribas Bank Polska

Lublin pożyczki prywatne